Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1078 postów 667 komentarzy

stajnia pegaza

40i4 - NIEZALEŻNY ZAKŁAD POETYCKI. Kubalonka. Naród,który się oburza,ma prawo do nadziei, ale biada temu,który gnije w milczeniu. Cyprian Kamil Norwid

ZROBIĄ NAM PALESTYNĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

zrobią nam Palestynę…zapłonie Kazimierz mur wyrośnie wysoki jak kiedyś w Berlinie tłuste nagłówki gazet będą wywrzaskiwać o dziejowej krzywdzie i o polskiej winie..!

  

 

 

zrobią nam Palestynę…zrobią strefę Gazy

bo mur nam już stawiają w świadomości świata

pozostawią nam w spadku obozy zagłady

i kłamstwo że Polacy byli w roli kata

 

że nie nas mordowano bez cienia litości

że nie nas wypędzono z piastowskiego gniazda

że to nie nas straszyły połamane krzyże

i nie nam  groziła śmiercią dawidowa gwiazda

 

bo zjednoczą się  kaci i dawne ofiary

już po bankach szemrają uzgadniając racje

waga sprawiedliwości tak wytarowana

aby mordować globalnie poprzez demokrację

 

zrobią nam Palestynę…zapłonie Kazimierz

mur wyrośnie wysoki jak kiedyś w Berlinie

tłuste nagłówki gazet będą wywrzaskiwać

o dziejowej krzywdzie i o polskiej winie..!

 

ogień już podłożony pod nasz dom ojczysty

i trucizna zadana by nas sen zamroczył

czy mamy jeszcze siły by odwrócić klęskę

czy przed śmiertelnym ciosem otworzymy oczy ?!

 

więc klękam przed Tobą Chryste ! w błagalnej modlitwie

tylko Ty nas obronisz światłem Twego Ducha

bądź Panie miłosierny gdy wołają dzwony

w czas trwogi Panie Boże ! dzisiaj nas wysłuchaj !

 

 

 

KOMENTARZE

 • skomlenie niewolnika?
  Już od dawna nie postawiłem pały.
  Bóg nas nie uratuje jeżeli nie pokarzemy że nam na tym zależy.
  Teksty takie, pisane o czymś co jeszcze nie nastąpiło jednak z góry wskazujące na nieuniknioność procesu są tak samo niebezpieczne jak dywersja. Ukazuje bezsilność, akceptacje i poddaństwo dla wrogich procesów. Ostatnimi czasy istnieje moda na planowanie powstań zamiast czyścic ogród z chwastów póki jeszcze go nie straciliśmy .
  Takie pisanie nie ma nic wspólnego z wiara lecz ze skomleniem niewolnika.
  Proszę pamiętać iż za "dobrych czasów" najpierw śpiewano Bogurodzicę
  a potem wrogowi spuszczano wp....ol. Nie było czasu na łzy.

  Tak więc we własnym państwie rozmowa Polaków z "wrogami" powinna być krótka i na temat:
  - nie podoba się?
  - nie?
  - to wyp...laj!

  Tak to powinno brzmieć a wtedy Bóg nas wysłucha!
 • @Stara Baba 18:07:37
  ...zrozum człowieku...ty nie możesz pouczać Polaków, bo nie mieszkasz w Polsce ...daruj sobie takie wrzutki, jakbyś mieszkał tutaj to mógłyś się wypowiadać..a tak Twoje nawoływania do powstania to taka ...hmm ...groteska ...pozdrawiam niepoprawnie
 • Piękny wiersz... jak każdy poprzedni
  Tylko chyba już dość pisania o Żydkach. Oni to wykorzystają. Najlepiej olewać ich zwierzęce pochodzenie. Całą prawdę o sobie wywrócili d.pą do góry. A niech im tak będzie. Niech sobie wierzą w co chcą, nawet, że bogami są.
 • @trybeus 18:23:49
  Ja nie nawołuje do powstania lecz do konkretnego działania. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem działań "rewolucyjnych" bez uprzedniego wykorzystania wszystkich dostępnych narzędzi, które daje demokracja.
  W Polsce działania skoncentrowane są tylko na biadoleniu i nawoływaniu do miłosierdzia Boga nie dając nic w zamian. Demokracja z przyczyn wrogiej jej propagandy uprawianej przez stronę rządzącą i zainteresowanych w utrzymaniu bałaganu odsunięta jest przez rodaków
  na plan dalszy i stanowi 10% wysiłków. 90% stanowi biadolenie, modlitwa
  i kręcenie lodów dla swojej korzyści.
  Jeżeli o pouczanie chodzi, nie trzeba tego traktować w ten sposób. Można
  z opinia zgadzać się lub nie. Jednakże to ja miałem w 1980~1981 racje wiec może i teraz także się nie mylę! :-)
 • Stara Baba
  Szanowny Panie! Proponuję, by pan z tą swoją pałą przyjechał do Polski,jest teraz dobra okazja, i pokazał tym skomlącym niewolnikom jak się walczy o Wolną i Wielką Polskę.Proszę również po swojemu zaplanować zwycięstwo,będziemy Panu gratulować i nie zapomnimy o modlitwie.
  40i4
 • trybeus
  Dziękuję za komentarz.Serdecznie pozdrawiam. 40i4
 • renka
  Dziękuję za dobre słowa.Też mam często dosyć tego co mnie codziennie
  w polskiej rzeczywistości uwiera,ale niewiele zostaje czasu na lirykę.Łączę
  pozdrowienia. 40i4
 • Wszyscy.
  Bestialski mord na dzieciach http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/gaza-survivor-300x174.jpg

  gaza-survivor Kolejny bestialski mord na dzieciach z rąk żydów. Wojsko żydowskie w izrahellu ustawia do rozstrzelania, strzela i zabija 3 małe Palestyńskie dziewczynki

  Ludzie, którzy zadają pytania, dlaczego to się dzieje, muszą zrozumieć, że wojsko izrahella jest przesiąknięte ideologią, że wszystkie Palestyńskie dzieci pewnego dnia dorosną i staną się ich wrogiem, i będą zagrożeniem ich życia …

  Mała Palestyńska dziewczynka o imieniu Summer opowiada historię w egipskim szpitalu, z łóżka szpitalnego, jaka wydaje się wręcz zbyt straszna, aby mogła być prawdziwa. Jej młodsze siostry zostały ustawione w szereg i rozstrzelane przez żołnierzy żydowskiego IDF.

  Namierzony przez BBC ojciec dziecka, nie mógł powstrzymać się od wybuchu rozpaczy, gdy zaczął opowiadać o wydarzeniach, które zadały mu tyle cierpienia z powodu mordu na jego dzieciach. Mówi, że dziewczynki zginęły na krótko przed godziną pierwszą po południu. „Powiedziano nam – wychodzić z domów, kobiety, moje córki„. Powiedział, że izrahellski żołnierz wyskoczył z czołgu, uzbrojony w amerykański karabin M-16 i zaczął strzelać do dzieci.

  Ojciec mówi, że gdy dzieci były mordowane, inni izrahellscy żołnierze jedli czekoladki i chipsy. Mówi, że jest pewien, że jego siedmioletnia córka, która przeżyła rozstrzelanie, przeżyła dlatego, że miała ze sobą pluszowego misia, który zatrzymał pocisk.

  Broniąc żydowskich morderców za ten bestialski akt, rzeczniczka IDF, major Avital Leibovich, powiedziała: „było wiele przypadków wymiany ognia między bojownikami obydwu stron”. Usprawiedliwiała dokonany mord tym, że wiele cywilnych obiektów jest wykorzystywanych przez bojowników Palestyńskich, nie wyjaśniła natomiast, dlaczego izrahell nieustannie atakuje Strefę Gazy.

  Israeli soldiers lined up, shot and killed 3 little Palestinian girls
  http://www.savetubevideo.com/?v=krlnS6hcxTI
 • Wszyscy.
  Jak zwykle: antysemityzm i holomity http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/Izrael-3.jpg

  Izrael-3 Koczownik z izrahella oskarża Europę o antysemityzm

  Podczas konferencji w Parlamencie Europejskim dotyczącej spraw żydowskich osiedli, zatytułowanej „Stosunki UE-izrahell: Wpływ nowych wytycznych UE w sprawie izrahella oraz ich oddziaływanie na UE, gospodarkę izrahella i Palestyny„, żydowski przedstawiciel potępił decyzję UE o zaprzestaniu finansowania projektów odnoszących się do obszarów osadniczych, i jak zwykle porównał ją do historii holokitu, próbując przedstawiać podobieństwo między losem żydów w tym okresie i rzekomego cierpienia żydów wskutek realizacji tych wytycznych.

  „Jeśli Europa uważa, że żydzi powrócą do czasów, kiedy byliśmy zmuszeni oznaczać nasze produkty – to możecie o tym zapomnieć. Delegitymizacja części izrahella przez Europę jest nowym przejawem antysemityzmu. Stary antysemityzm doprowadził do zniszczenia naszych ludzi w komorach gazowych. Nie pozwolimy, aby nowy antysemityzm nas krzywdził”. Komentarze tego żyda również kręciły się w kierunku islamofobii, gdyż stwierdził, że sprzeciw UE wobec działalności osiedleńczej dowodzi, że Europa jest „okupowana przez siły radykalnego islamu„.

  Wojownicza postawa izrahellskiego gościa wynika z wielu przeplatających się sprzeczności. Oskarżenie o antysemityzm w stosunku do działalności osiedleńczej jest stałym zwrotem retorycznym, przywoływanym przy każdej krytyce izrahella. UE musi jeszcze ustalić stanowiska wzajemne celem ogłoszenia wspólnej decyzji, jaka konsekwentnie odcina izrahell od finansowania nielegalnych osiedli na terenach Palestyńskich, choć nadal nie czyni bandyckiego okupanta w jakikolwiek sposób odpowiedzialnym za jego zbrodnie. Naruszenia praw człowieka w większości były tolerowane przez UE albo nieznacznie tylko akcentowane, aby nie zakłócić przebiegu tej okupacji, a tym samym obecność Palestyńczyków w Palestynie jest nadal przez UE traktowana wyłącznie jako dodatek do kwestii prawa do ziemi, a nie obrony ich słusznych praw.

  Interpretacja wytycznych przez izrahell jako „wymuszenie na nas oddania ziemi„, co ma szkodzić bezpieczeństwu tego okupanta, jest zasadniczym argumentem koncepcji tzw. „egzystencjalnego zagrożenia”, jaką wiele razy podnosili izrahellscy przywódcy. Ustanowienie nielegalnego państwa nastąpiło wskutek decyzji forum międzynarodowego, za jakim stały wpływowe elementy międzynarodowego żydostwa. Chociaż Palestyńczycy podjęli różne metody konfrontacji, w tym zbrojny opór i zachowanie tożsamości i pamięci, izrahell nadal ma przewagę lepszej armii i sił wywiadowczych, jakie bezustannie wykorzystuje do eksterminacji ludności cywilnej. Tymczasem na arenie międzynarodowej chce uchodzić jako odizolowana ofiara poprzez uciekanie się do inscenizacji żydowskiego cierpienia podczas holomitu.

  Wina zażydzonych struktur europejskich polega na zagwarantowaniu pełnej ochrony tego nielegalnego tworu, jak też zapewnienie mu możliwości kontynuacji arbitralnych naruszeń prawa międzynarodowego, przy jednoczesnym braku poszanowania Palestyńskiej ludności i nieuznawanie jej jako samoistnego podmiotu państwowego. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/dzieci-zydowskie.jpg dzieci-zydowskie

  źródło: http://uruknet.com/?p=m101101&hd=&size=1&l=e

  przygotował: stophasbara
 • To samo szykują nam Polakom na naszej ziemi.
  Inwazja koczowników w styczniu

  W styczniu zjedzie do Polski połowa koczowników z Knesetu (60 osób, Kneset liczy 120 osób) aby rozmawiać o gwałtownym wzroście antysemityzmu w Polsce i Europie. Wycieczka ma zwiedzić Auschwitz-Birkenau oraz spotkać się z władzami kraju nad Wisłą, aby omówić ten palący problem. Ponoć natężenie antysemityzmu w Europie jest największe od 70 lat. W wycieczce mają wziąć udział także rabini oraz studenci żydowscy. Głównym tematem rozmów będzie zagadnienie – jak wyeliminować antysemicki element w Europie oraz jak pozbyć się z Europy partii politycznych które głoszą antysemickie hasła. Strona nie podaje na czyj koszt ma odbywać się całą impreza (nie trudno się domyślić/a303).

  Przypomnijmy, że izrahell jest jedynym państwem na naszej planecie, którego politycy oficjalnie opowiadają się za czystkami etnicznymi na rdzennych mieszkańcach okupowanej przez siebie ziemi, na Palestyńczykach – Semitach. Ci sami politycy będą uczyć nas, Polaków, „tolerancji”.

  Dziękujemy za podrzucenie informacji Markowi.
  Inauguration Of The Knesset Following Election http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a200.jpg

  Gołąbki pokoju w Knesecie

  Na podstawie:

  http://blogs.timesofisrael.com/knesset-to-hold-historic-gathering-at-auschwitz-birkenau-on-combating-anti-semitism/

  http://www.israelnationalnews.com/News/Flash.aspx/277094#.UkW3H4bIY68

  P.S. Poniżej kilka pokojowych dokonań izrahellskich orędowników „tolerancji” z 2009 r., z ludobójczej operacji pod kryptonimem „Płynny Ołów”: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/1130-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/435-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/728-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/1133-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/530-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/834-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/2119-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/529-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/830-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/2120-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/630-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/9-150x150.jpe http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/926-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/7-150x150.jpe http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/3116-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/925-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/629-150x150.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/a201.jpg
 • @Kula Lis 62 08:34:48
  Czy to początek ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej? A gdyby wywiesić transparenty ukazujące fakty kto finansował budowę tych obozów? Oczywiście musi to być grupa przynajmniej 30 osób.
 • @Kula Lis 62 08:34:48
  Palestyna w zdjęciach z ostatnich dni

  Dwie galerie zdjęć z zamieszek we wtorek (24.09.13 r.), z ataku izrahellskiego wojska palestyńskich cywilów w Jerozolimie i w kolonizowanym przez skrajnie ekstremistycznych syjonistów Hebronie, na Zachodnim Brzegu. Ponadto poniżej dwie galerie zdjęć z wczoraj, z 27.09. 13., jedna z Jerozolimy gdzie znów doszło do starć z okupacyjnym reżimem apartheidu oraz skromna galeria z Gazy, z pokojowego protestu zakończonego użyciem sporą dawką gazu łzawiącego.
  Jerozolima, 24.09.2013 r. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/palestyna-w-zdjeciach-z-ostatnich-dni-2013-09
 • @Kula Lis 62 08:38:18
  Tu ciekawa ifno jak IDF potraktowało dyplomatów z różnych krajów, min z Francji uczestniczących w pomocy Palestyńczykom wyrzuconym z domów.
  Squrwysynski rząd, niby francuski, oczywiście nie zareagował na tak brutalne potraktowanie ichniego dyplomaty, bo jest bardziej zajęty wylizywaniem tyłka przywódcom Izrahella.
  http://www.deliberation.info/israel-teaches-france-lesson/
 • Izrahell odmawia Gazie dostępu do wody
  Izrahell odmawia Gazie dostępu do wody http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/ash_00_9-300x200.jpg

  A Palestinian child waits near a water purification station to fill his bottles a potable waterW Gazie najpierw nie było wody, a teraz nie nadaje się do picia

  Izrahell blokuje wjazd do Gazy podstawowego sprzętu do dezynfekcji wody. Reżim izrahellski zablokował dostawę międzynarodowej organizacji Oxfam podstawowych urządzeń do uzdatniania wody pitnej.

  „Blokada Strefy Gazy przeszkodziła Oxfam w realizacji programu publicznego w postaci dostarczenia chlorometru, aby pomóc w ocenie poziomu zachlorowania i oczyszczenia wody„, napisał na twitterze ze Strefy Gazy Ben Phillips, jeden z dyrektorów tej organizacji.

  Ponad 90 % wody w Gazie nie nadaje się do spożycia przez ludzi ze względu na lata umyślnego niszczenia przez izrahell infrastruktury wodnej i ściekowej, zakaz importu urządzeń do oczyszczania oraz zezwolenie na wydobycie jej z jedynego zbiornika podziemnego. W konsekwencji, choroby wywołane zanieczyszczeniem wody, są powszechne.

  Phillips powiedział, że Oxfam „złożył wniosek [do władz izrahella], aby zezwolono na import” sprzętu, ale „po 8 miesiącach bez odpowiedzi na nasz wniosek, musieliśmy użyć mniej efektywnych procesów„. A te najwyraźniej nie działają. Sprzęt miał być dostarczony do Gazy poprzez terytorium izrahella od niemieckiego producenta.

  Brak wody do mycia się

  Oprócz złej jakości wody, tylko jedna czwarta gospodarstw domowych ma codziennie bieżącą wodę, i tylko przez kilka godzin.

  Permanentny kryzys z elektrycznością oznacza, że często woda nie może być pompowana i wiele palestyńskich gospodarstw domowych musi kupować kosztowną wodę butelkowaną.

  „Wody nie ma wcale. Nie mam jej nawet, żeby umyć twarz”, napisał na twitterze student z Gazy Malaka Mohammed. „Żeby to zrobić, musiałem ją kupić!”

  Warunki życia mieszkańców Gazy (prawie 1,7 mln) gwałtownie się pogorszyły, gdy 3 lipca doszło do wojskowego zamachu stanu w Egipcie.

  Od czasów tego zamachu, egipski reżim wojskowy zniszczył dziesiątki podziemnych tuneli, jakimi wcześniej były dostarczane produkty pierwszej potrzeby, i jakie były jedyną alternatywną drogą do Gazy dla wielu podstawowych materiałów zakazanych przez reżim izrahellski podczas oblężenia.

  O zamianie Polski w "bezwodną Strefę Gazy" czytaj tutaj: Czy Polacy będą błagać o wodę tak jak Palestyńczycy?
  Izrael przejmie nasze wodociągi? Czy Polacy będą błagać o wodę tak jak Palestyńczycy?

  Woda to życie. Albo śmierć. Ale też sposób na złoty interes bez końca. Izraelska grupa TAHAL/Eko-Wark przejmuje nasze wodociągi? http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/02/woda.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/02/tahal.jpg

  woda

  kossobor.nowyekran.pl/post/66473,woda-to-zycie-lub-smierc

  A tu macie Państwo odpowiedź na jeden z punktów „umowy” rządu „polskiego”, który in corpore pojechał na pamiętną wycieczkę do Izraela.

  Podaję za: biztok.pl/Izraelski-potentat-przejmie-nasze-wodociagi-l7378

  17.05.2012
  PPP, BOT oraz prywatyzacja to rozwiązania dla polskich wodociągów

  tahalPrywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna. Samorządy mają dzięki temu dodatkowe środki na innego rodzaju inwestycje – twierdzi Michael Reiss, prezes spółki Eko-Wark z izraelskiej grupy Tahal, która właśnie weszła na polski rynek.

  Grupa Tahal/Eko-Wark otworzyła właśnie swoją siedzibę w Warszawie. Jakie są plany rozwoju i inwestycji spółki w Polsce? Czy będą to inwestycje realizowane z podmiotami publicznymi np. w ramach PPP lub BOT?

  Michael Reiss, prezes spółki Eko-Wark: Ze względu na swoje doświadczenie Tahal może być partnerem przy dużych inwestycjach, takich jak np. Projekt Odra, który ma strategiczne znaczenie dla regionu Europy Środkowej, budżet na poziomie 1,5 mld zł i jest współfinansowany przez rząd Polski i Niemiec. To przetarg międzynarodowy, w którym weźmiemy udział.

  Takie projekty są dla nas najbardziej interesujące i jesteśmy dobrym partnerem ze względu na zaplecze finansowe, technologiczne, doświadczenie z innych krajów. Dostęp do finansowania dużych przedsięwzięć sprawia, że jesteśmy też zainteresowani inwestycjami typu BOT i PPP oraz prywatyzacjami miejskich zakładów wodnych i kanalizacyjnych.

  Poza tym Grupa Tahal ma możliwości rozwiązania wielu potencjalnych zagrożeń dla gospodarki wodnej nie tylko w Polsce ale i w regionie Europy Środkowej. Na przykład nieodpowiednia melioracja i drenaż jest jedną z przyczyn problemów z gospodarką wodną oraz powodziami.

  Które z doświadczeń spółki w innych krajach można przenieść na polski grunt?

  - Na pewno doświadczenia z Chin przy projektach typu BOT.

  Jak pan ocenia perspektywy i trendy w rozwoju rynku wodno-kanalizacyjnego w Polsce?

  - Z pewnością kierunkiem rozwojowym jest prywatyzacja miejskich zakładów wodno-kanalizacyjnych.

  Zakładamy, że coraz częstsze będą również na polskim rynku inwestycje typu BOT i PPP, którymi jesteśmy zainteresowani, bo tak jak wspominałem, mamy odpowiednie doświadczenie i zaplecze finansowe grupy Kardan do inwestycji długofalowych i wieloletnich oraz wiedzę jak się zarządza dużymi inwestycjami w perspektywie 25, 30 lat.

  Czy pana zdaniem prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest możliwa czy raczej samorządy nie będą chciały stracić kontroli nad tymi zakładami?

  - Prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna. Na całym świecie funkcjonuje to już w ten sposób, samorządy mają dzięki temu dodatkowe środki na innego rodzaju inwestycje a my mamy doświadczenie z innych rynków i wiemy jak tego typu inwestycje przeprowadzać i nimi zarządzać.

  Obawiacie się konkurencji?

  - Doceniamy doświadczenie konkurencji, mamy też świadomość, że nasze zaplecze finansowe i doświadczenie z 50 krajów jest unikalne i jesteśmy dobrym partnerem dla Polski do dużych inwestycji w szerokim zakresie gospodarki wodnej.

  A jak ocenia ceny wody w polskich miastach – są za niskie, za wysokie?

  - Na ten temat nie chcę się wypowiadać. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/02/woda-2.jpg

  woda 2

  WITAJCIE W STREFIE GAZY.

  Za: kossobor.nowyekran.pl/post/66738,noga-na-gardle


  źródło: http://desertpeace.wordpress.com/2013/09/09/in-gaza-first-there-was-no-water-now-its-undrinkable/
 • @Stara Baba 18:07:37
  Święte słowa "Stara Babo".
  Za Pani komentarz najwyższa ocena 1000/1000.

  Problem w tym, że nie jest to cecha tego artykułu.
  Taka jest przeważająca większość postaw i publikacji patriotycznych.

  Cóż.
  Realizacja starożytnej, skodyfikowanej między innymi przez Chińczyka, sztuki wojennej.
  Sparaliżować wolę, a przez to myślenie i działanie przeciwnika zanim zobaczy wrogie wojsko.
  Tak, by sam sobie kajdany założył i jeszcze uznawał to za najlepszą z opcji.
  Oczywiście nie jestem zwolennikiem Powstań, lecz rozsądnego i cierpliwego działania.

  Wielokrotnie powtarzam spotykając takie kapitulanckie, niewolnicze postawy.
  Mamy Państwo, chore ale mamy.
  Mamy wojsko, policję, służby, administrację, polskie urzędy z dużą ilością polskich urzędników, w sumie jeszcze polski majątek, możemy mówić po polsku.

  Mamy 10 000 X więcej niż nasi dziadowie w czasie okupacji Niemieckiej, 1000 X więcej niż w czasie okupacji radzieckiej (tak, właśnie radzieckiej a nie sowieckiej, bo jest to wyraz klucz-stereotyp mieszający od prawie 100 lat w myśleniu).
  Mamy 100 X więcej niż nasi pradziadowie pod zaborem Pruskim, po Powstaniu Listopadowym i Styczniowym i 10 X więcej niż po III Zaborze.

  Mamy nawet więcej ze 2 X niż w Królestwie Polskim pod berłem cara Aleksandra wskrzesiciela Królestwa Polskiego (tak, tak - choć patridioci nie zrozumieją, bo to tak bardzo burzy ich cirpiętniczo-niewolniczą mentalność człowieka zawsze przegranego).
 • @Kula Lis 62 08:49:24
  Kochani drodzy przyjaciele rozumu, myślę , że już obecny,, rząd ‘’ z chwilą sprzedania wodociągów spółce Eko- Wark z izraelskiej grupy Thal daje wyraźny sygnał, że Naród Polski ma być tylko przeszłością !
  Moim zdaniem jest to zdrada stanu i taki ,"rząd" powinien być jak najszybciej być usunięty i postawiony przed Trybunałem Narodowym, jako zagrożenie dla życia Narodu. Przejęcie majątku trzech pokoleń oraz oddanie kolejnych strategicznych gałęzi przemysłu, kopalin i teraz gospodarki wodnej/ujęć wody jak i wodno-kanalizacyjnych/ jest ostatnim sygnałem do powiedzenia STOP! Jeśli Polacy pragną znaleźć się w strefie Gazy na własnej ziemi to jest to prosta droga! Zawładnięto nasze umysły i nie dostrzegamy, że sukcesywnie tracimy suwerenność .
  Utraciliśmy wartości, godność, miłość do Boga, rodziny i daliśmy przyzwolenie różnym mętom społecznym do deprawowania młodzieży, ośmieszania najwyższych wartości – Krzyża, Matki Bożej będącymi trwałym elementem w naszym Narodzie! Budźmy swoje sumienia i brońmy swojej suwerenności – rodziny i resztek własności ! Po pierwsze, od lat 70-tych, gdy żydobandycka banda komuchów zarządziła "front walki melioracyjnej" i zmeliorowano niemal cały obszar kraju, mamy do czynienia z deficytem hydrologicznym w Polsce. Przy okazji zniszczono wówczas całą energetykę wodną w postaci małych elektrowni wodnych, które teraz żydobandyci będą niby budować, żeby napchać kieszenie łapówkami. Deficyt hydrologiczny przejawia się najogólniej tym, że zaczyna brakować wody, najpierw na potrzeby rolnictwa, wysychają jeziora, naturalne bagniska zamieniają się w torfowiska, itp.
  Po drugie, globalistyczna kabała żydowska realizuje plan odebrania narodom ich bogactw naturalnych w każdy możliwy sposób, a woda jest bogactwem największym. Gdy z Polski wyprowadzono w kryminalny sposób przemysł oraz w taki sam kryminalny sposób oddano handel w żydowskie łapy, obecnie kabała realizuje żydoplan pt. prywatyzacja zasobów naturalnych. Niedługo przejdą na system zasiłków dla całego narodu, a ci, którzy nie będą wyznawać ich jahwistyczno-satanistycznej ideologii zostaną tego zasiłku pozbawieni w duchu prawa noahidzkiego.
  Wtedy przyjdzie czas na błaganie o wodę czy chleb oraz znakowanie piętnem bestii.
 • @Stara Baba 19:40:31
  "W Polsce działania skoncentrowane są tylko na biadoleniu i nawoływaniu do miłosierdzia Boga nie dając nic w zamian."

  Tak właśnie to wygląda w Polsce.
  Nie wierzyłbym jednak w "Demonokrację", która jest tylko narzędziem.
  Jeśli przydatnym, to do wykorzystania, jeśli nie, to trzeba użyć innych, lepszych.
  A najlepiej wszystkiego na raz.
 • @Kula Lis 62 08:57:04
  Żydowscy barbarzyńcy z nowotworu pod tytułem "Israhell”" chcą wykupić nasze polskie wodociągi. Oczywiście za pieniądze ludziom zrabowane, bo te zwierzęta nie nadają się do roboty. Jak im na to pozwolimy to nas wykończą. Oby ludzie jak najszybciej się przebudzili i z tymi przybłędami zrobili porządek. I to na całym świecie. Oni są dla normalnych ludzi śmiertelną chorobą.
 • @moher 21:16:11
  Dobre.
 • @Kula Lis 62 08:59:50
  No i co.
  Ludzie chcą o tym rozmawiać, myśli się o tym w Polsce na imprezach rodzinnych i spotkaniach towarzyskich?
  Uczniowie i studenci organizują spotkania, na których uczą się i informują o historii i o tym co się dzieje, czy raczej chleją piwo z zagranicznych browarów?
  A może ktoś drukuje ulotki i rozrzuca w miejscach publicznych?
  Organizowane są w tej sprawie jakieś spotkania, prelekcje, podejmowane są jakieś plany organizacyjne, przyjmowane są koncepcje działania.
  Ktoś organizuje bojkot posła, firmy, czy produktu.
  Chodzą ludzie do polskich posłów, proboszczów, biskupów, senatorów i im pokazują co się dzieje.
  Przekazywane są na ten temat informacje policjantom, oficerom wojska.
  Rozmawia się o tym z radnymi, wójtami, urzędnikami, strażakami, lekarzami, sędziami, prokuratorami iitd?

  GÓWNO

  Rozmawia się o dupie komediantki, o nowej remizie, o boisku do piłki kopanej, przegranym meczu, placu zabaw dla dzieci na kredyt, itp.
  A jak człowiek coś próbuje powiedzieć, to mają go za idiotę.
  Cóż.

  A może ktoś wykonał jakąś rzeźbę kobiety w ciąży, gwałconej i katowanej Polki, przez importowanych oprawców z ub i ustawił ją na rynku w Gdańsku??
  Czy choćby postawił rzeźbę bandyty z band upa rozrywającego dziecko wyrwane z brzucha polskiej kobiecie w Przemyślu lub Krakowie???
  Do tego nie potrzeba organizacji.
  Wystarczy JEDEN człowiek.

  Panie Kula-Lisie.
  Przecież my, Polacy, nawet nie potrafimy kierować się w naszych wyborach najprostszym i zakodowanym nawet w najprymitywniejszym narodzie i plemieniu instynktem, zgodnie z którym Polak wybiera Polaka, Polak wspiera Polaka, itd.
  Za to potrafimy biadolić, że Niemiec wspiera Niemca, Rosjanin Rosjanina, a Francuz Francuza.
  A kogo ma wspierać?
  Czy zadał sobie Pan trud, by stwierdzić ilu potomków członków band upa zasiada i zsiadało w polskim parlamencie? - nie żebym uważał ich za największe zagrożenie, ale to o czymś świadczy.
  Owszem przesadzone są wieści, jednak coś jest w tym, że Polacy za granicą wolą mieć do czynienia z obcymi niż z Polakami.
  Zastanawiał się Pan dlaczego?

  To się Pan postaw w miejsce naszych przeciwników.
  Dlaczego mają nie przejmować wody, złóż, majątku?
  Dlaczego mają nie wykupywać za bezcen, nie obsadzać czego się da swoimi, nie realizować zysków stukrotnych i wyższych.
  Dlaczego mają być takimi głąbami, którzy puszczają okazję, która sama się pcha w ręce.
  A, że seryjny samobójca jest jedną z metod - cóż - po prostu nie nadstawiają drugiego policzka i nie jest ich marzeniem męczeństwo lub pięknie zginąć.
  Przecież chcącemu nie dzieje się krzywda.
  A bacząc na zaniechania i dziecięcy infantylizm Polaków, trzeba stwierdzić, że chyba Polacy, mój naród, chcą tego co mają.
 • Już nam robią, to już jest w toku tak naprawdę.
  Już widać, że się dogadali - Niemcy biorą pół, Żydzi drugie pół, polska czerń do roboty i do ćwiczenia batem. A mniej wydajni do likwidacji, jako element zbędny.
  Ale żebyśmy się nie zorientowali za wcześnie, żeby zająć czymś naszą uwagę, jakieś "wolne czyny" organizują nam teatralno medialne happeningi pod tytułem bolszewika goń. A że bolszewik już tylko został na pomniku, to mamy go gonić z pomnika. I śledzić z zapartym tchem jak dzielny Słomka dokonuje heroicznych czynów w walce z bolszewikiem - on rzuca wiązki granatów, bolszewicy prowadzą bombardowani jego pozycji z użyciem lotnictwa i ciężkiej artylerii.

  http://wolnyczyn.neon24.pl/post/101269,film-z-napadu-moskali-na-dom-adama-slomki

  Te spektakle gonienia bolszewika będą trwały aż do czasu zaklepania okupacji. A pewnie i później, bolszewik się przyda, tak jak akowców komuniści chętnie oskarżali o współpracę z Niemcami, tak tutaj z opornych zrobi się za bolszewików.
 • @AlexSailor 09:44:44
  [Czy zadał sobie Pan trud, by stwierdzić ilu potomków członków band upa zasiada i zsiadało w polskim parlamencie? - nie żebym uważał ich za największe zagrożenie, ale to o czymś świadczy.]- tak, zadałem i wiem kto tam zacz, etc... dobry wpis i pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 10:19:57
  no i czuję to na własnej dupie, ponieważ zostałem skazany za pisanie prawdy o nich przez stalinowski sąd kapturowy na 14 miesięcy w zawieszeniu + grzywna+ koszta sądowe i kuratora!!!(czy on ma mnie pouczać co mi wolno a co nie we własnym Kraju?)
 • Wszyscy.
  Ludzie. Bierzcie przykład z żydków i postępujcie w stosunku do nich taj jak oni w stosunku do nas. Odwróćcie talmudzik o 180 stopni i to w ich stronę. To jet banda okaleczonych genetycznie psychopatów i wcześniej czy później doprowadzą Świat do przepaści jak się za to ścierwo nie weźmiemy. Chrześcijańskie nadstawianie drugiego policzka się nie sprawdza. Za policzek wybić oko. Oni mają się nas bać i się boją. Stąd te ich histeryczne odwieczne aj waj o byle co, na zapas.

  A Oświęcim niech zwiedzają, toć to za ich pieniądze, nam zrabowane, został zbudowany. Współudziałowcem w budowie obozu zagłady dla Polaków w Oświęcimiu był, słynny żyd Dawid Rockefeler z firmą Standard Oil Company (SOC). Komory gazowe też oni projektowali, czyli konstruktorzy z SOC.(Najpierw trzeba choćby jedną znaleźć, bo do tej pory nikt o żadnej na "oczy nie słyszał".). A cyklon "B" łatwopalny i wybuchowy! wymyślił żyd niemiecki Fritz Haber do odwszawiania, odpluskwiania i dezynfekcji ponoć. 250.000 żydów służyło w armii miszlinga Hitlera, i cały jego sztab składał się z żydów. Oni ogłupili propagandowo Niemcy i tymi Niemcami się wysłużyli. A później je zniszczyli jak były już niepotrzebne. Finansowali i żydów, którzy ukradli Rosję i Hitlera. I tak obrzezana dzicz chazarska, która za panowania ich władcy Bulana przeszła na judaizm, opanowuje świat. A mu śpimy albo się modlimy, kiedy trzeba działania. Jak tak dalej pójdzie to skończymy na krzyżu, jak Chrystus. Ciekawe czy wystąpią, o zwrot nieruchomości pt. Auschwitz?
 • Nie zrobią tu żadnej Palestyny
  Palestyńczycy to potulne kotki w porównaniu z Polakami, kiedy ktoś ich wkurwi.
  Uprzejmie proszę Autora o powstrzymanie się od siania defetyzmu.

  Pozdrawiam
 • OJ DAJCIE SPOKÓJ
  Widocznie Bóg tak chciał a schronienie w kraju Polska zawsze Judejczycy znajdowali po nieskończonych prześladowaniach od Egiptu poprzez zachodnią Europę.

  Nawet krótko po osiedleniu się ich na terenie Polski pewien rabin otrzymał list od Boga - spadł on z nieba a było w nim napisane (Polska to PO-LIN (czyli tu ostań)).

  Wizytator KERRY był sprawdzić jak się sprawy miały więc przeprowadzkę rozpocząć można im.
 • Wszyscy.
  Niszczenie mitu holocau$tu http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/HH_reinhardt-books-266x300.png

  HH_reinhardt booksNiszczenie mitu holocau$tu, wnioski i podsumowania

  Omówienie liczącego sobie 1500 stron rewizjonistycznego dzieła pod nazwą: The “Extermination Camps” of “Aktion Reinhardt” („Obozy zagłady” w „Aktion Reinhardt”) napisanego przez zespół autorów, Carlo Mattogno, Thomasa Kuesa i Jürgena Grafa. Książka kończy się postawieniem następujących podsumowań:

  Nie ma żadnego dowodu na istnienie programu gazowania żydów w żadnym z tych obozów (Bełżec, Treblinka, Sobibór);

  Nie odkryto żadnego materialnego (ani sądowego) dowodu, jaki pozwala wskazać coś, co mogłoby przypominać „komory gazowe” w tych obozach;

  Obszary określane jako groby zbiorowe, zidentyfikowane w ten sposób oficjalnie, lecz nie przekopane, nie są na tyle duże, aby pomieścić wszystkie ciała, a nawet popioły po kremacji tak dużej liczby ofiar, wbrew temu, co się oficjalnie twierdzi;

  Zapotrzebowanie na drewno niezbędne do dokonania kremacji tak ogromnej liczby ciał zajęłoby 26 i pół roku, aby je wyciąć i dostarczyć na miejsce (gdyby przyjąć oficjalne dane);

  Czas kremacji we wszystkich trzech obozach trwałby o 12 miesięcy dłużej niż obozy były czynne, w celu spalenia na popiół ok. 200 tysięcy zwłok w Sobiborze, 434.508. w Bełżcu i 760.424. w Treblince;

  Zeznania zarówno ocaleńców, jak też strażników, są ze sobą sprzeczne, często w sposób oczywisty fałszywe, a nawet bezsensowne.

  Na zdjęciu: dwutomowe dzieło, które można kupić w dziale książkowym Codoh, TBR i na Amazon.

  Dyskusja na antenie radia zapisana i dostępna pod poniższym linkiem.

  źródło: http://thewhitenetwork.com/2013/11/05/killing-the-holocaust-myth-conclusion-and-summing-up/

  przygotował: stophasbara

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31